KONST / Litografier / Färglitografi 11482516
nr 1148 2516
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 120/170, Pennor, motivet: 85x60
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:12:43
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr